Sesja szkoleniowa: „Zaburzenia oddychania w czasie snu – praktyczne aspekty diagnostyki i leczenia”.

5 listopada 2018

Szanowni Państwo,
 
W dniu 07 listopada br. w Krakowie w Hotelu Best Western przy ulicy Opolskiej 14 a odbędzie się sesja szkoleniowa na temat bezdechu sennego.
 
Sesja organizowana jest przez St. Vincent Medical Center we współpracy z Kolegium Lekarzy Rodzinnych i przeznaczona dla lekarzy pierwszego kontaktu.
 
Jest elementem cyklu spotkań, mających na celu przybliżenie zagadnień medycznych związanych z bezdechem sennym, jego diagnostyką oraz leczeniem. 
Zależy nam, aby uwrażliwić lekarzy rodzinnych na obecność u swoich pacjentów objawów bezdechu sennego oraz na wyselekcjonowaniu takich pacjentów i skierowaniu ich do dalszej, możliwie szybkiej diagnostyki oraz właściwego leczenia.
 
Osobą szkolącą będzie Pan dr n. med. Paweł Nastałek, który podczas interaktywnego spotkania przedstawi prezentację: “Zaburzenia oddychania w czasie snu – praktyczne aspekty diagnostyki i leczenia”
Na co dzień dr Nastałek pracuje w Oddziale Klinicznym Pulmonologii Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. Jest specjalistą chorób wewnętrznych i specjalistą chorób płuc
 
Pan doktor posiada wieloletnie doświadczenie kliniczne w diagnostyce i leczeniu zaburzeń oddychania w czasie snu i leczeniu niewydolności oddechowej – zwłaszcza metodą nieinwazyjnej wentylacji mechanicznej.
Jest autorem i współautorem licznych prac naukowych publikowanych na łamach renomowanych specjalistycznych czasopism.
Spodziewamy się, że dotarcie –  z praktycznymi informacjami – do dużej grupy lekarzy rodzinnych przyczyni się do zwiększenia ich świadomości, co zaowocuje skuteczniejszą opieką medyczną nad pacjentami chorującymi na bezdech senny.
Serdecznie zapraszamy!

 

 
Man White + 50 years CPAP sleeping 1 VITALAIR-005600
Facebook
Umów się z nami
Dokumenty do pobrania

Umów się na wizytę